SG73S2ATTD272G
MFR.Part #
SG73S2ATTD272G
JLCPCB Part #
C3981805
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS