P0805E2150FBT
MFR.Part #
P0805E2150FBT
JLCPCB Part #
C4214065
Description
-55℃~+155℃ 200mW 215Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount