RN732ATTD5620F100
MFR.Part #
RN732ATTD5620F100
JLCPCB Part #
C3919958
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS