RK73H1HTTC1651F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1651F
JLCPCB Part #
C7343230
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS