RK73G1ETTP5602D
MFR.Part #
RK73G1ETTP5602D
JLCPCB Part #
C2579662
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS