RN732ATTD55R6A25
MFR.Part #
RN732ATTD55R6A25
JLCPCB Part #
C4202182
Description
-55℃~+155℃ 100mW 55.6Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS