SG73S2ERTTD12R0F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD12R0F
JLCPCB Part #
C6296556
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS