P0805Y5201LNT
MFR.Part #
P0805Y5201LNT
JLCPCB Part #
C4119201
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS