RN732ATTD53R0C25
MFR.Part #
RN732ATTD53R0C25
JLCPCB Part #
C4221005
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS