RN73H2BTTD6811A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6811A10
JLCPCB Part #
C4029779
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS