SG733ATTE393M
MFR.Part #
SG733ATTE393M
JLCPCB Part #
C4191761
Description
-55℃~+155℃ 1W 39kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS