RN73H2BTTD51R7D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD51R7D50
JLCPCB Part #
C2546498
Description
250mW 51.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS