RN732ATTD51R0D25
MFR.Part #
RN732ATTD51R0D25
JLCPCB Part #
C4057486
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS