RK73H2ERTTD19R1F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD19R1F
JLCPCB Part #
C5851949
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS