RN732ATTD7061F25
MFR.Part #
RN732ATTD7061F25
JLCPCB Part #
C3963217
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.06kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS