SG73S2ERTTD6980F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD6980F
JLCPCB Part #
C5917225
Description
-55℃~+155℃ 500mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS