RN732ATTD5100C50
MFR.Part #
RN732ATTD5100C50
JLCPCB Part #
C3969176
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS