RK73H2BTTD9100D
MFR.Part #
RK73H2BTTD9100D
JLCPCB Part #
C2578450
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS