RN732ATTD5170C50
MFR.Part #
RN732ATTD5170C50
JLCPCB Part #
C4164419
Description
-55℃~+155℃ 100mW 517Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS