RN732ATTD48R7D50
MFR.Part #
RN732ATTD48R7D50
JLCPCB Part #
C4204836
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS