RN73H1JTTD9091D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD9091D25
JLCPCB Part #
C3929087
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS