RN73H2ETTD4173D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4173D50
JLCPCB Part #
C4075399
Description
250mW 417kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS