P0805E5901WBW
MFR.Part #
P0805E5901WBW
JLCPCB Part #
C3995203
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount