RN732ATTD4812D50
MFR.Part #
RN732ATTD4812D50
JLCPCB Part #
C6982444
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS