RT0805CRC07115KL
MFR.Part #
RT0805CRC07115KL
JLCPCB Part #
C4128807
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS