HV732ATTD2433F
MFR.Part #
HV732ATTD2433F
JLCPCB Part #
C4315734
Description
-55℃~+155℃ 125mW 243kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS