RN73H1JTTD1150D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1150D100
JLCPCB Part #
C4267235
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS