RN732ATTD4810F25
MFR.Part #
RN732ATTD4810F25
JLCPCB Part #
C4200076
Description
-55℃~+155℃ 100mW 481Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS