RN732ATTD4702D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD4702D50
JLCPCB Part #
C4019630
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS