SG73P2ETTD3092F
MFR.Part #
SG73P2ETTD3092F
JLCPCB Part #
C4135043
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS