Y1172407R000T0R
MFR.Part #
Y1172407R000T0R
JLCPCB Part #
C4177799
Description
-55℃~+150℃ 100mW 407Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount