RN73H2BTTD1112C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1112C25
JLCPCB Part #
C2558429
Description
-55℃~+155℃ 11.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS