RN732ATTD4643C25
MFR.Part #
RN732ATTD4643C25
JLCPCB Part #
C4226596
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS