RN732BTTD4643C25
MFR.Part #
RN732BTTD4643C25
JLCPCB Part #
C3939139
Description
-55℃~+155℃ 125mW 464kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS