RK73G2ATTD3481D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD3481D
JLCPCB Part #
C6388772
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.48kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS