RN732ATTD4591D100
MFR.Part #
RN732ATTD4591D100
JLCPCB Part #
C3931863
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.59kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS