HV731JRTTD915J
MFR.Part #
HV731JRTTD915J
JLCPCB Part #
C7205935
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS