RN732BTTD8662B05
MFR.Part #
RN732BTTD8662B05
JLCPCB Part #
C3945579
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS