RN73H1ETTP1560C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1560C25
JLCPCB Part #
C2535301
Description
-55℃~+155℃ 156Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS