RN732ATTD4422A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD4422A10
JLCPCB Part #
C4029396
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS