SG73P1JTTD3653D
MFR.Part #
SG73P1JTTD3653D
JLCPCB Part #
C4108253
Description
-55℃~+155℃ 333mW 365kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS