RN732BTTD21R0F100
MFR.Part #
RN732BTTD21R0F100
JLCPCB Part #
C4033245
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS