RN73R2ATTD2231B10
MFR.Part #
RN73R2ATTD2231B10
JLCPCB Part #
C4275519
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.23kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS