RN732ATTD4371D25
MFR.Part #
RN732ATTD4371D25
JLCPCB Part #
C4054006
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.37kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS