HV731JTTD1823F
MFR.Part #
HV731JTTD1823F
JLCPCB Part #
C4002071
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS