RN73R2BTTD2130F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2130F25
JLCPCB Part #
C4140155
Description
-55℃~+155℃ 213Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS