RN73H1ETTP7500C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP7500C25
JLCPCB Part #
C2536524
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS