RN732ATTD4321D10
MFR.Part #
RN732ATTD4321D10
JLCPCB Part #
C4093935
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS