SG73P2ARTTD22R0F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD22R0F
JLCPCB Part #
C7311309
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS