RN73H1ETTP2263C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2263C25
JLCPCB Part #
C2539026
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS